SEKTÖREL › Dacia Sandero yeni bir versiyona kavuştu

Dacia Sandero yeni bir versiyona kavuştu

04 Nisan 2018 / 12:31 2018 Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda tanıtılan Sandero Stepway Style Türkiye’de...

Dacia Sandero yeni bir versiyona kavuştu

Dacia'nın Türkiye pazarına sunduğu Sandero Stepway Style, iç ve dış tasarımında şık ayrıntılar barındırıyor. Yeni bej renk seçeneği, parlak gümüş ve siyah olmak üzere iki renkli 16 inç Stepway Style jant kapakları, kapı sütunlarında Stepway yazısı ve parlak siyah yan aynalar bu özel serinin dış tasarımında ilk göze çarpan özellikler arasında yer alıyor. Kontrast dikişle süslenmiş özel döşemeler, ön koltukların orta kısmında Stepway yazısı, parlak krom detayları ile havalandırma kanalları ve ön panel ise iç tasarımda ön plana çıkan farklılıklar oluyor.

Sandero Stepway Style; Anti Blokaj Sistemi (ABS) + Acil Fren Yardımı (AFU), Elektronik Denge Programı (ESP), Elektronik Patinaj Önleme Sistemi (ASR), Yokuş Kalkış Destek Sistemi (HSA), sürücü ve ön yan hava yastıkları, ön sis farları, stop & start özelliği gibi önemli güvenlik donanımlarını standart olarak sunuyor.

Bu versiyonda standart olarak yer alan konfor donanımları da dikkat çekici. Otomatik klima, elektrikli arka camlar, direksiyondan kumanda, kol dayama, hız ayar ve sınırlayıcı, yol bilgisayarı, USB ve Bluetooth bağlantısı ve direksiyondan kumanda bunlar arasında bulunuyor. Müşteriler ayrıca, arka park sensörü, Dacia Media NAV, Multimedya Sistemi ve geri görüş kamerası gibi opsiyonlar da satın alabiliyorlar.

Türkiye’de benzinli ve dizel olmak üzere 4 farklı versiyon ile satışa sunulan Sandero Stepway Style, 66.500 TL’den başlayan fiyat etiketleri taşıyor.

ÇOK OKUNANLAR