SEKTÖREL › Chevrolet Cruze'dan yeni Design Edition modeli

Chevrolet Cruze'dan yeni Design Edition modeli

02 Şubat 2011 / 23:06 Cruze'un sportif çizgileri ön plana taşıyan 'Design Edition' versiyonu satışa sunuldu

Chevrolet Cruze'dan yeni Design Edition modeli
2011 model yılı ile birlikte 124 beygir gücünde yeni bir 1.6 16V benzinli motora kavuşan Chevrolet Cruze'un Design Edition modeli pazara sunuldu.

Design Edition modelinde; ön ve arka spor gövde kiti, yan marşpiyel, arka spoyler ve 17 inç alaşımlı jantlar göze çarpan dış tasarım özellikleri olarak öne çıkıyor. İç mekandaysa; özel mavi-siyah kombineli 'sonic blue' adındaki yeni döşeme dikkat çekiyor.

Chevrolet Cruze'un tüm tüm donanım seviyelerinde Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC) ve 8 hava yastığıyla standart olarak sunuluyor. Cruze'da elektronik iklim kontrollü klima, yağmur sensörü, ışığa duyarlı otomatik yanan farlar, ışığa duyarlı otomatik kararan iç dikiz aynası, grafik bilgi ekranı, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, elektrikli ön ve arka camlar, Aux-in girişi, direksiyondan kumandalı müzik sistemi, uzaktan kumandalı merkezi kilit, ve 6 hoparlör ekipmanları donanım seviyesine göre sunuluyor. Yüksek ekipman seviyesini iddialı bir fiyatla birleştiren Cruze müşterilerine, Ocak ayı sonuna kadar 'Cruise Control' özelliği hediye ediliyor.

Chevrolet Cruze 33.905 TL'den başlayan fiyat etiketleri taşırken, Design Edition modeli LS ve LS Plus ekipman seviyelerinde 1.100 TL fiyat farkıyla sunuluyor.

ÇOK OKUNANLAR