SEKTÖREL › Bursalı Doblo ve Fiorino Cenevre'de

Bursalı Doblo ve Fiorino Cenevre'de

27 Şubat 2011 / 21:29 Tofaş’ın ürettiği Fiat Doblo ve Fiat Fiorino’nun “MyLife” versiyonları Cenevre Otomobil Fuarı'nda olacak

Bursalı Doblo ve Fiorino Cenevre'de
Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında üretilen ve  “2011 Yılın Ticari Aracı” ödülü dahil olmak üzere uluslararası birçok ödüle layık görülen Yeni Fiat Doblo’nun ve yine hafif ticari araç segmentinde yeni bir sayfa açan Fiat Fiorino’nun “MyLife” adı verilen yeni özel serileri, 81. Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkıyor. Fiat Doblo 90 bg’lik 1.6 Multijet motoruyla; Fiat Fiorino ise 75 bg’lik 1.3 litrelik turbo dizel motoruyla boy gösterecek.

Daha fazla konfor ve kullanışlılık odaklı donanımlara sahip olan MyLife serisi, mantıklı bir iç mekan biçimiyle farklı koltuk kombinasyonlarını (Toplam on altıya varan) birleştiren özgün konsepti nedeniyle segmentinde tek olduğunu kanıtlamış bulunan Fiat’ın “free space” aracı Fiorino’dan başlayarak, her modelin en cazip özelliklerini desteklemek amacıyla ürün yelpazesine katılacak. Fiat’ın “family space” aracı  Fiat Doblo’nun MyLife versiyonundaysa  ESP ve yan hava yastıklarının yanı sıra Start&Stop sistemi de standart olarak sunulacak. 

ÇOK OKUNANLAR