SEKTÖREL › Brisa'da üst düzey atama

Brisa'da üst düzey atama

15 Şubat 2011 / 03:00 Yeniden yapılanan Brisa'da Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevine Levent Akpulat getirildi

Brisa'da üst düzey atama
Brisa, çatısı altındaki Bridgestone ve Lassa markalarıyla yurtiçi yenileme pazarında ilk iki sırada yer alma hedefi doğrultusunda başlattığı yeni yapılanma sürecindeki atamaları sürdürüyor. Yapılanma kapsamında gerçekleşen atamalar çerçevesinde Brisa Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevine 01 Şubat 2011 tarihi itibari ile Levent Akpulat getirildi.

ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Levent Akpulat ayrıca Sabancı Üniversitesi Yöneticiler için İşletme Yönetimi (Executive MBA) programını tamamladı. Profesyonel iş hayatına 1992 yılında Promosyon Uzmanı olarak Brisa’da başlayan Levent Akpulat Brisa’da sırasıyla; Pazar Araştırma Uzmanı, Pazar Araştırma ve İş Geliştirme Şefi, Pazar Araştırma ve İş Geliştirme Müdürü, Pazarlama İletişimi Müdürü, Dış Satışlar Müdürü, Dış Satışlar Direktörü görevlerinde bulundu. Levent Akpulat atama öncesinde Brisa Ürün Yönetimi Direktörü olarak görev yapıyordu.

1967 doğumlu olan ve İngilizce ile Fransızca bilen Levent Akpulat'a Ajansotomobil olarak yeni görevinde başarılar dileriz...

ÇOK OKUNANLAR