SEKTÖREL › BMW May Fest başladı!

BMW May Fest başladı!

09 Mayıs 2012 / 00:40 BMW’nin ilk olarak geçen yıl start verdiği May Fest satış fırsatları ve eğlenceli showroom aktiviteleri başladı

BMW May Fest başladı!
Yeni donanım paketlerinin sunulduğu May Fest’de sınırlı sayıda otomobil için avantajlar ve satış sonrası fırsatları da bulunuyor. Ayrıca happy hour etkinlikleri, workshoplar ve pek çok sürpriz hediyeli test sürüşleri de BMW showroom ziyaretçilerini bekliyor.

May Fest’e özel BMW 1-serisi Special Edition
Sadece May Fest için üretilen sınırlı sayıdaki BMW 1-serisi Special Edition, bi-xenon farlar, far yıkama, alüminyum alaşımlı jantlar, güneş korumalı koyu renk arka camlar, USB girişi, bluetooth gibi özellikleri standart olarak sunuyor. Ayrıca çok fonksiyonlu deri direksiyon, ön kol dayama, arka park sensörü, çift bölgeli otomatik klima ve 800x400 pixel çözünürlüğe sahip 6.5 inç boyutundaki renkli bilgi ekranı zengin standart donanımlar arasında yer alıyor.

2012 May Fest süresince Special Edition BMW 1-serisi alan herkese BMW Service Inclusive Ultimate paketi hediye ediliyor. Bu kapsamlı servis paketi sayesinde 3 yıl / 60.000 km’ye kadar (hangisi önce dolarsa) otomobilin periyodik bakımları ücretsiz olarak yapılırken, ayrıca üretici garantisine ilave olarak 1 yıl mekanik onarım garantisi sunuluyor.

May Fest'e özel BMW 5-serisi Silver Edition
BMW 5 Serisi de May Fest süresince yepyeni bir donanım paketi ile sunuluyor. Silver Edition olarak adlandırılan bu otomobil isminden de anlaşılacağı gibi sadece metalik gümüş grisi renkte sunuluyor. Otomobilde 18” ebadında hafif alaşım jantlar ve güneş korumalı koyu renk arka camlar bulunuyor. BMW 520d Silver Edition, May Fest süresince sınırlı adetlerde ve 69,900 Euro’luk anahtar teslim satış fiyatı ile sunuluyor.
 

ÇOK OKUNANLAR