KAMPANYALAR › Benzinli fiyatına dizel Fiat Linea

Benzinli fiyatına dizel Fiat Linea

08 Şubat 2011 / 02:12 Fiat Türkiye, Linea’nın 90 bg’lik 1.3 litre Multijet versiyonunda geçerli olacak yeni bir kampanyaya start verdi

Benzinli fiyatına dizel Fiat Linea
Fiat Türkiye, ülkemizde 50 bin adete yakın satış başarısına ulaşan Fiat Linea için çok çekici bir kampanya başlattı. Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında üretilen Linea’nın benzinli ve dizel motorlu versiyonlarının fiyatlarını eşitleyen Fiat Türkiye, ‘Benzinliden Daha Pahalı Dizel’ kavramını kökten değiştirmeyi amaçlıyor. Bu bağlamda ‘Benzinli Fiyatına Dizel Fiat Linea’ kampanyasıyla Actual ve Active Plus donanımlı Fiat Linea’nın 1.3 litrelik (90 bg) Multijet motorlu versiyonlarına 1.4 litre benzinli Fiat Linea fiyatına satın alabilme imkanı sunuluyor.

Koç Fiat Kredi çatısı altında yer alan Fiat Finans aracılığıyla, % 0.85’den başlayan faiz oranları, 494 TL’den başlayan taksit ve 48 aya varan vadelerle kredili satın alma kolaylıkları da yine aynı kampanya kapsamında sağlanıyor. Bununla birlikte istem dışı işsizlik durumunda ‘Kredi Koruma Sigortası’ ile müşterilere güven de sunuluyor.

ÇOK OKUNANLAR