SEKTÖREL › Autoshow'da trafik eğitimleri...

Autoshow'da trafik eğitimleri...

08 Kasım 2012 / 22:24 Doğuş Otomotiv, İstanbul Autoshow'da, Trafik Hayattır platformu kapsamında trafik güvenliğine ilişkin eğitimler düzenliyor

Autoshow'da trafik eğitimleri...
Doğuş Otomotiv, İstanbul Autoshow 2012 Fuarı’nda yeni model araçları sergilemenin yanında, trafik güvenliğine yönelik eğitimler de düzenliyor. Türkiye’nin en önemli kurumsal sorumluluk platformlarından biri olan Trafik Hayattır’ın da yer aldığı fuarda, trafikte ilk yardım ve güvenli sürüş tekniklerine ilişkin eğitimler veriliyor. Trafik güvenliği eğitimleri, Tüyap Beylerbeyi Salonu’nda uzman eğitimciler tarafından anlatılıyor. Trafikte İlk Yardım Yaklaşımı Bilinçlendirme eğitimi 7 ve 10 Kasım tarihlerinde saat 13:30’da ve Trafikte Güvenli Sürüş Teknikleri teorik eğitimi ise saat 15:30’da düzenleniyor. Eğitime katılan kişilere ise otomobil tutkularını sevdikleriyle paylaşabilmeleri için 2 adet Autoshow bileti hediye ediliyor. Ayrıca 12’nci salonda özel olarak tasarlanan Trafik Hayattır bölümünde, çocuklar oyunlar eşliğinde trafik güvenliği konusunda da bilinçlendiriliyor.

Basın mensupları ve otomotiv tutkunlarına özel mini site
Doğuş Otomotiv’in bu yıl fuar için gerçekleştirdiği bir diğer yenilik ise, Autoshow için özel hazırlanan mini site oldu. 1 Kasım 2012 tarihinde Autoshow’un başlaması ile birlikte aktif olan site kapsamında Doğuş Otomotiv markalarının yeniliklerine yer veriliyor. Türkiye genelindeki tüm basın mensupları, blogger’lar ve otomobil tutkunları, fuar boyunca Doğuş Otomotiv stantlarında çekilen fotoğrafları ve araç modelleri ile ilgili detaylı bilgileri www.dogusotomotivautoshow.com veya www.dogusotomotivmedya.com adresinden bulabiliyor.

ÇOK OKUNANLAR