YENİ MODELLER › Audi, Q3’ü elden geçirdi…

Audi, Q3’ü elden geçirdi…

20 Eylül 2016 / 13:29 Merkezi Ingolstadt'ta yer alan üreticinin makyajlı küçük SUV’si Paris’te görücüye çıkacak

Audi, Q3’ü elden geçirdi…

Audi, Q3 modelini elden geçirerek, küçük SUV’sinin daha şık bir görünüme kavuşmasını sağladı. Makyaj operasyonu sonrasında otomobilin donanım seviyeleri arasındaki farkın daha belirgin hale geldiğini açıklayan Alman üretici, makyajlı otomobilin en büyük farkının ise yeni S Line Competition donanım seviyesi olduğunu bildiriyor. Bu yeni donanım seviyesi ile birlikte arı kovanı desenli yeni daha sportif ön ızgarayı, bu ızgaraya eşlik eden yeni LED gündüz far tasarımına sahip farları ve yatay olarak iki parçaya daha büyük hava girişlerini bünyesinde barındıran yeni bir ön kısma sahip olan otomobilin sportif esintisi arka kısımda da tavan spoyleri ve yeni arka tampon ile birlikte devam ediyor. Gövdenin çeşitli yerlerinde kullanılan siyah ve gri renkli detaylar ise sportif görünümün pekişmesini sağlıyor. Yeni versiyonun 19 inçlik 10 kollu hafif alaşım jantları ise adeta yapbozun tamamlayıcı parçası olma görevini üstleniyor.

Makyajlı Q3’ün sportif donanıma sahip versiyonu elbette spor odaklı iç mekan ile birlikte geliyor. Çok fonksiyonlu, üç kollu, kesik, deri direksiyon simidi iç mekanın sportifliğini vurguluyor, S Line işlemeli spor koltuklar ise yanal eylemsizliğin sürücü ve ön yolcu tarafından daha az hissedilmesini sağlıyor. Audi, Q3 S Line Competition donanım seviyesinde alüminyum pedallara da yer veriyor.

Alman üretici makyajlı Q3’ün yeni donanım seviyesini tüm motor seçenekleri ile sunuyor. Yenilenen Audi Q3’ün teslimatlarına ise yılın sonlarına doğru başlanması planlanıyor.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR