SEKTÖREL › 450 bg'lik GranTurismo geliyor

450 bg'lik GranTurismo geliyor

02 Şubat 2011 / 22:27 Sadece 300 adet üretilecek olan, 450 bg gücündeki Maserati GranTurismo MC Stradale Şubat'ta Türkiye'de

450 bg'lik GranTurismo geliyor

FerMas, Maserati model ailesinin en hızlı, en güçlü ve en hafif modeli olmasıyla dikkatleri üzerine çeken GranTurismo MC Stradale'yi Şubat ayından itibaren Türkiye'de satışa sunacak. 2011 yılında tüm dünyada sadece 300 adet üretilecek olan Maserati GranTurismo MC Stradale için Türkiye'den de müşteriler sipariş verebiliyorlar.

300 km/s hızın üzerine çıkabilen GranTurismo MC Stradale'nin elektronik MC Race Shift vites kutusu, vites değiştirme sürelerini, kullandığı gelişmiş elektronik sistemle sadece 60 milisaniyede gerçekleştiriyor ve otomobil bu sayede 0-100 km/s hızlanmasını 4.6 saniyede tamamlayabiliyor. Bununla birlikte Maserati GranTurismo MC Stradale 'Otomatik' ve 'Spor' modlarının yanı sıra özel bir 'Yarış' moduna da sahip olan ilk Maserati modeli olmasıyla da ön plana çıkıyor. Arka koltukları çıkarılan Maserati GranTurismo MC Stradale, MC12'den sonra Maserati'nin ilk iki kişilik otomobili unvanını da kazanıyor.

ÇOK OKUNANLAR