SEKTÖREL › 3 kapılı Seat Leon SC satışa sunuldu...

3 kapılı Seat Leon SC satışa sunuldu...

01 Temmuz 2013 / 00:30 Yeni Seat Leon'un iki kapılı gövdeye ve daha sportif tasarıma sahip olan SC versiyonu 48.750 TL'den başlıyor

3 kapılı Seat Leon SC satışa sunuldu...
İspanya’da 'Yılın Otomobili' seçilen yeni Leon’un daha dinamik ve sportif versiyonu Leon SC, ilk bakışta tasarımı ile öne çıkarken, geniş renk kartelasıyla da fark yaratıyor. Panoramik sunroof ve full LED farların opsiyonel olarak sunulduğu otomobil, ilk etapta Türkiye’de 1.2 lt TSI (105 bg) DSG Style, 1.4 lt TSI (140 bg) FR ve 1.6 lt TDI CR (105 bg) DSG Style motor seçenekleriyle satışa sunuluyor. Leon SC’nin Style paketinde, Bluetooth, hız sabitleme sistemi, 16 inç alüminyum alaşım jantlar standart yer alıyor. Style donanımında, deri ve alkantara koltuklar, SEAT Ses Sistemi, navigasyon, 17 inçlik alaşım jantlar ve elektrikli panoramik sunroof opsiyonel olarak sunuluyor.

Dikkat çekici FR logosu, spor süspansiyon ve 17 inç alüminyum jantların standart olduğu FR paketinde de Full LED farlar ve navigasyon sistemi opsiyonel olarak alınabiliyor. Style donanım paketli Leon 1.2 lt TSI DSG, 48.750 TL’den başlayan fiyatlarla alınabiliyor. 

ÇOK OKUNANLAR