SEKTÖREL › 103.000 Auto Zeitung okuru Skoda'yı seçti

103.000 Auto Zeitung okuru Skoda'yı seçti

10 Mart 2014 / 14:03 Superb, Yeti ve Citigo Almanya’nın Auto Zeitung dergisinin anketinde kategorilerinin “En İyi Otomobilleri” olarak seçildi

103.000 Auto Zeitung okuru Skoda'yı seçti

Auto Zeitung dergisi tarafından düzenlenen “Auto Trophy 2013” anketinde 103 bin 74 otomobil tutkunu oy kullandı ve Skoda’yı 3 modeli ile zirveye taşıdı. Skoda tarihinde dördüncü kez en başarılı üretici olarak ödüllendirildi.

Skoda Auto Yönetim Kurulu Başkanı Winfried Vahland, ödül töreninde yaptığı konuşmada markanın kalbi Superb, Yeti ve Citigo modelleriyle iyi bir sonuç aldıklarını belirterek, “Müşterilerimize mükemmel fiyat/değer oranı, ortalamanın üzerinde yolcu ve bagaj hacmi ve benzersiz kalitenin yanı sıra ‘akıllı’ çözümler sunan otomobiller üretmeyi hedef alan ürün stratejimizde ne kadar haklı olduğumuzu göstermektedir” dedi.

Vahland, Yeti ve Citigo modellerinin geçtiğimiz yıl da “En İyi Otomobiller” olarak seçildiğini hatırlatarak, “Skoda kalitesini gösteren otomobillerimiz ile zaferlerimizi tekrarlamaktan gurur duyuyorum” şeklinde konuştu.

Auto Zeitung tarafından kez düzenlenen Auto Thropy yarışmasında  Skoda’nın Superb modeli “Lüks Segment”, Citigo modeli “Şehir Otomobili” ve Yeti de “Kompakt SUV” otomobiller kategorisinde ilk sırayı almayı başardılar. Auto Zeitung okuyucuları değerlendirmelerini işlevsellik, teknoloji, geniş alan tasarım ve güvenlik kriterleri üzerinden yapıyorlar.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR